کد خبر : 668915 مهر 1398 معاونت اجتماعی 60
پ

سرپرست بهزیستی مازندران خبر داد:

ارائه روزانه 9700 غذای گرم در مهدهای حاشیه شهرها

سرپرست بهزیستی مازندران با تاکید بر توجه ویژه بهزیستی به مناطق آسیب دیده و در معرض آسیب افزود: وظیفه بهزیستی در حاشیه شهرها سنگین تر است و می توان با رویکرد صحیح آینده خوبی برای کودکان این مناطق به ارمغان آورد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران دکتر باقری در مراسم بازدید از پایگاه خدمات اجتماعی وحاشیه مهد نوبنیاد وافتتاح غذای گرم که با حضور دکتر طوسی مدیر کل بانوان وخانواده استانداری مازندران، محمدی رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه دو ساری برگزار شد با بیان اینکه 26 مهدکودک با مجوز بهزیستی مازندران در حاشیه شهرها فعالیت می کنند گفت: دستگاه هایی نظیر کتابخانه ها، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان با نگاه کارشناسی به کودکان نقاط آسیب دیده ، اثرگذاری اقدامات بهزیستی را دوچندان میکند.

وی با تاکید بر توجه ویژه بهزیستی به مناطق آسیب دیده و در معرض آسیب افزود: وظیفه بهزیستی در حاشیه شهرها سنگین تر است و می توان با رویکرد صحیح آینده خوبی برای کودکان این مناطق به ارمغان آورد.

سرپرست بهزیستی مازندران با بیان اینکه در 80 درصد مناطق اسیب دیده مامهد کودک حاشیه. داریم که تحت پوشش طرح یک وعده غذای گرم رایگان هستند ، خاطرنشان کرد: روزانه 9700 غذای گرم در مهدهای حاشیه شهرها وروستامهدها ودر مناطق کم برخوردارتوزیع میشود که سرانه هر کودک 3700تومان هست وبه مدت 90روز توسط بهزیستی برداخت می شود تلاش می کنیم تا با افزایش اعتبار ،نقاط و روزهای بیشتری را در اجرای این طرح پوشش بدهیم.

گالری تصاویر
افزودن دیدگاهمتن بالا را در زیر وارد کنید