آخرین بروزرسانی : در 3ساعت ، 15دقیقه قبل امروز : 15 خرداد 1399
جستجو :
پرداخت بیش از ۵ میلیارد ریال کمک معیشتی به مددجویان بهزیستی چالوس

کد خبر : 1970 | تاریخ : 31 اردیبهشت 1399 | گروه : اخبار | عنوان شاخه : چالوس | تعداد بازدید : 30

Card image cap

رییس اداره بهزیستی شهرستان چالوس از پرداخت پنج میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال کمک به مددجویان تحت پوشش این نهاد در قالب بسته‌های معیشتی و بهداشتی از زمان شیوع کرونا خبر داد

جواد بسطامی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا در بین افراد تحت پوشش تاکنون ۳ هزار بسته لوازم بهداشتی به ارزش ۳ میلیارد ریال بین خانواده ها ، معلولان، زنان سرپرست خانوار و خانواده های آسیب پذیر توزیع شده است.

وی ادامه داد: در راستای مقابله با شیوع کرونا نیز ۵۰۰ میلیون ریال برای تامین وسایل بهداشتی و درمانی و ضد عفونی کننده مراکز شبانه‌روزی از جمله یک خانه سالمندان، ۲ مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست پسران و دختران و ۲ مرکز اقامتی میان مدت اعتیاد(کمپ) برای پیشگیری از شیوع ویروس کووید ۱۹ پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت وضعیت مددجویان در شرایط کرونایی با مساعدت بهزیستی استان ۶۶۰ میلیون ریال نیز به صورت نقدی به حساب خانوده های معلولین، زنان سرپرست خانوار و مناطق حاشیه و آسیب پذیر اجتماعی واریز شد.

رییس اداره بهزیستی شهرستان چالوس گفت: در این مدت ۷۰۰ بسته معیشتی شامل برنج، روغن، حبوبات ، ماکارانی و مرغ به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در خانوارهای که دارای معلولیت شدید توزیع شد که ۶۰ درصد از این کمک از سوی موسسات خیریه و خیرین شهرستان تامین شد.

وی همچنین از تهیه و توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال تا پایان ماه مبارک رمضان در بین خانواده های جامعه هدف شهرستان خبر داد.

۴ هزار و ۱۵۰ خانواده در شهرستان ۱۱۶ هزار نفری چالوس از خدمات بهزیستی این شهرستان بهره می برند که از این تعداد ۲ هزار خانواده معلول، ۳۵۰ خانواده زنان بی سرپرست و یک هزار و ۸۰۰ خانواده های در معرض آسیب از جمله خانواده های معتادان، بی سرپرست و کودکان کار را شامل می شود.


لینک مستقیم :


اشتراک گذاری :

نظرات (0)

نظری ثبت نشده است.

شما چه نظری دارید ؟

امکانات و خدمات
مدیرکل بهزیستی استان مازندران

دکتر فرزاد گوهردهی
مدیر کل بهزیستی استان مازندران

تماس مستقیم : 33399307

داخلی : 102 و 103

نظرسنجی
آیا از محتوای مطالب پورتال اداره کل بهزیستی استان رضایت دارید؟
نظرسنجی
آیا از خدمات بهزیستی مازندران رضایت دارید؟
گزارش های تصویری
گزارشی جهت نمایش ثبت نشده است.


فیلم، کتاب و رسانه
مطلبی جهت نمایش ثبت نشده است.
پشتیبانی آنلاین
{}